Náušnice z korálok

Len málo žien sa nerado skrášľuje. Väčšina príslušníčok nežného pohlavia je hrdá na svoj vzhľad a chce byť príťažlivá a krásna pre seba i svoje okolie. Pomáhajú im v tom aj šperky. Nie je potrebné mať šperkovnicu plnú drahých náušníc, pretože aj korálkové náušnice môžu žene dodať zaujímavý vzhľad. Navyše nie sú také drahé ako drahé zlaté šperky a žena alebo dievča si dokonca môže vyrobiť vlastné korálkové náušnice, ak si nájde záľubu v korálkovaní vo voľnom čase. Korálkové náušnice využívajú rôzne komponenty – rokajly rôznych farieb a veľkostí, afro háčiky, náušnicové skladačky atď. Komponenty z chirurgickej ocele bývajú obľúbené vďaka svojim hypoalergénnym vlastnostiam a možno z nich rôznymi technikami vytvoriť rôzne tvary náušníc.

 

Návod na korálkování: naušnice

Návod na výrobu náušníc – šitá mandala

Táto príručka je určená pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov. Všetky materiály na výrobu týchto náušníc sú k dispozícii tu v tomto e-shope. Pokyny poslala Nikola Podrábská.

Zobraziť pokyny na korálkovanie >>

 

Pokyny na korálkovanie: náušnice

Pokyny na korálkovanie: výroba náušníc rivolka

V návode vám poradíme, ako si vyrobiť krásne rokajové náušnice. Pokyny obsahujú trochu viac krokov, ako ste zvyknutí, ale nebojte sa.

Zobraziť návod na korálkovanie >>

 

Pokyny na korálkovanie: náušnice

Pokyny na korálkovanie: výroba náušníc Moonlight

Výroba náušníc z korálok nemusí byť zložitá. V dnešnom návode nám Nikola Podrábská, ktorá nám poslala jednoduchý návod na výrobu náušníc ,, Moonlight “. Vyrobte si s nami štýlové náušnice.

Zobraziť návod na korálkovanie >>

 

Videonávody na výrobu náušníc z korálok