Praskanie korálky

Strana: 1 2 další

Kompletná ponuka sklenených korálok

České sklenené koráliky s popraskaným efektom "Cracle ".

Sklenené korálky praskanie, tlačené, alebo fúkané korálky a ďalšie druhy. Sklenené korálky sú základom každého korálkovanie a sú najpoužívanejším druhom korálikov. Sklenené korálky sú obľúbené pre svoju krásu a lesk, tvrdosť a pre nezameniteľný charakter materiálu. Sklenené korálky sú vyrobené kompletne zo skla, ktoré môže byť opracované brúsením, fúkaním, alebo odliatím. Vyrába sa z nich šperky, ale aj ozdoby na stromček a iné dekorácie. Sklenené korálky sa tiež často používajú na ozdobu šiat, blúzok, alebo topánok. Praskanie sklenené koráliky majú unikátny a zaujímavý efekt, ktorý ozvláštni každý šperk.

Sklenené korálky z našej ponuky

Pôvod korálikov zo skla siaha až ku Keltom a Indom až neskôr sa sklenené koráliky dostali aj do Európy. Najznámejší a tiež najluxusnejšie korálky pochádzajú z Benátok v Itálii.Právě z Talianska pochádzajú vinuté sklenené korálky , ktoré sú vyrábané tak, že sa z pece vytiahne kvapka skla a následne je navíjaná okolo železného drôtu. Vinuté sklenené korálky nájdete aj na eshope Ceske-koralky.cz spolu s ďalšími druhmi korálkov zo skla. Sklenené korálky môžu byť viacfarebné a alebo môžu mát rôzne efekty. Sklenené korálky sa vyrábajú v klasickom okrúhlom tvare, ale aj hranaté, alebo v ďalších zaujímavých tvaroch.

Prečo práve sklenené koráliky slávi úspech?

Elegancia, tvarová rôznorodosť a minimálnu hmotnosť sú výpočtom iba tých najväčších predností sklenených korálikov. Vďaka nim si rýchlo získali obľubu u korálkářek po celom svete. Prepadnite ich kúzlu aj vy a tvorte z nich šperky, ktorými svoje okolie oslníte.

Neviete si rady s výberom? Neváhajte sa na nás obrátiť. sme popredným predajcom sklenených aj iných korálikov. Pri rozhodovaní o farbe a tvaru sklenených korálok vám možno pomôžu naše články o korálkovaní plné inšpirácie a pokynov.

  1. KORÁLIKY
  2. Praskanie korálky

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.