Bižutérne zapínanie

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další

Bižutérne komponenty - zapínanie

Zzapínání sú jedným z najpotrebnejších bižutérnych komponentov vôbec. Či už ide o náramky či retiazky, bez nich sa skrátka nezaobídete. Práve preto je naša ponuka bižutérnych zapínanie tak široká - vieme, že máte radi pestrosť a radi si svoj výber starostlivo premyslíte. Aby tiež nie. Veď variant bižutérneho zapínanie do značnej miery ovplyvňuje celkový dojem z výsledného šperku - aj cez to, že sa väčšinou ukrýva pod vlasy alebo pod zápästím.

Varianty bižutérneho zapínania

Ponúkame vám karabíny, americkej záponky, magnetická zapínanie, pérovej krúžky a ďalšie zapínanie, celkovo v 12 povrchových úpravách a 23 veľkostiach (od 5 mm do 53 mm). Pýtate sa na materiál, z ktorého sú komponenty vyrobené? U nás nájdete bižutérne zapínanie z kovu, cínu, mosadz i, magnetu, zinku a striebra - je teda z čoho vyberať. Zapínanie naviac pochádzajú z provařených dielní na území Slovenskej republiky, vďaka čomu vám garantujeme prvotriednu kvalitu všetkých našich produktov. Skombinujte vhodné korálky , návlekový materiál a ako třešniku na torte zvoľte ideálne zapínanie.

  1. BIŽUTÉRNE KOMPONENTY
  2. Bižutérne zapínanie

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.