Voskové perly

Strana: 1 2 3 4 5 6 další

Prvotriedne voskové perle pre vás

Jedným zo základných materiálov pre výrobu šperkov z korálok sú voskové perle. Jedná sa o českej perly, ktoré sa vyrábajú s pomocou vosku. Voskové perly sú imitáciou pravých perál. Vyzerajú úchvatne v náhrdelníkoch, náušniciach a iných šperkoch, ale krásne doplní tiež oblečenie, alebo kabelky. Voskové perly ponúkame v klasickej bielej a krémovej farbe, ale aj v zlatej, striebornej, ružovej modrej, hnedej a ďalších farbách. Voskové perle lesklé, alebo s matnou povrchovou úpravou. Okrem klasického okrúhleho tvaru, nájdete voskové perle tiež v tvare granule, kvapky, slimáka, alebo lampičky. Voskové perly ponúkame vo veľkostiach od 3 až do 9 mm, takže môžete jednotlivé veľkosti vkusne kombinovať a dodať tak svojim šperkom na originalite.

Voskové perle, ako by ste ich nečakali

Voskové guličky a voskové perličky sú veľmi obľúbeným materiálom pre výrobu šperkov všetkých možných tvarov a veľkostí. Vďaka voskovým korálkům vyrobíte exkluzívne šperky pre bežné nosenie aj zvláštne príležitosti, ako sú napríklad promócie alebo plesy. Veľkou výhodou voskových perál je ich rozmanitosť. Nájdete medzi nimi koráliky klasických okrúhlych tvarov i oválov, hrušiek., "Granúl", lampičiek a ďalších. Tvarová rôznorodosť v kombinácii s mnohými jedno i viacfarebnými kombináciami z tohto typu korálok robia veľmi atraktívny tovar, ktoré majú rady stovky z vás.

Nezaujali vás voskové perly? Pozrite sa na točené perly .

  1. KORÁLIKY
  2. Voskové perly

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.