SWAROVSKI® CRYSTALS

Strana: 1 ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 další

Kvalita votknutá do kameňov Swarovski Crystals

Swarovski ELEMENTS sú originálne brúsené kryštály od známeho výrobcu Swarovski. Swarovski ELEMENTS môžete použiť na výrobu vlastných šperkov, ako sú náušnice, prstene, alebo napríklad náhrdelníky. Všetko potrebné na výrobu šperkov so Swarovski ELEMENTS nájdete na našom eshope. Na výrobu týchto šperkov potrebujete kryštálmi Swarovski krištálom podľa vášho výberu, vhodné komponenty Swarovski a lepidlo na sklo a kov a môžete začať.

Swarovski ELEMENTS - originálne brúsené korálky, prívesky a ďalšie bižutérie

Firma Swarovski je popredným svetovým výrobcom brúseného krištáľu, perál, sklenených príveskov a komponentov. Bola založená roku 1895 vo Wattens v Rakúsku pánom Danielom Swarovski, narodeným roku 1862 v Čechách. Táto spoločnosť je svetovo známa práve vďaka svojim kryštálom Swarovski Elements. Kryštály Swarovski Elements sa dnes používajú ako k výrobe šperkov, tak aj na dekoráciu rôznych luxusných předměrů, ajko sú perá, luxusné elektronika, automobily atď. Kryštály Swarovski elements používajú aj svetoví návrhári vo svojich modeloch oblečenia, na dekoráciu topánok a rôznych doplnkov.


Ponúkame tiež krásne korálky a bižutérne komponenty pre tvorbu vašich originálnych šperkov.

  1. SWAROVSKI® & LÔŽKA
  2. SWAROVSKI® CRYSTALS

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.