Náušnicové zapínanie

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další

Bižutérne komponenty - náušnicové zapínanie

Hľadáte kvalitný náušnicové zapínanie, ktoré odolá nepriaznivým vplyvom a vďaka tomu vydrží roky? Potom preskúmajte našu ponuku bižutérnych komponentov pre výrobu náušníc. Tie sú vyrobené zo striebra, chirurgickej ocele, mosadze a plastu a pochádzajú z preverených dielní na území Slovenskej republiky. Vďaka starostlivej kontrole a spoľahlivosti ich tvorcov vám garantujeme 100% kvalitu a spokojnosť.

Náušnicové zapínanie ako súčasť šperku

Pri výrobe originálnych náušníc z korálok či Swarovski kameňov dbajte na správnu voľbu zapínanie. Náušnicové zapínanie totiž do značnej miery ovplyvňuje celkový dojem z vášho šperku. Ktorý bižutérny komponent zvolíte? Siahnete po Afroháčiky, zatváracím háčika, klipsy, cvočky či náušnicové kreol? Konečný výber je len na vás. Aby ste mali z čoho vyberať, nájdete u nás náušnicové zapínanie v 12 povrchových úpravách a 21 veľkostiach od 4 mm do 45 mm. Nie ste si svojím výberom istí? Neváhajte nás kontaktovať na bezplatnej linke 800 13 12 11.

  1. BIŽUTÉRNE KOMPONENTY
  2. Náušnicové zapínanie

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.