MODELOVACIA HMOTY

Skrýt obrázkové menu

Strana: 1 ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 další

Kvalitné polymérové modelovacej hmoty

Polymérové a modelovacej hmoty sú prostriedkom pre kreatívne tvorenie detí i dospelých. Modelovacej hmoty, ako je napríklad celosvetovo známa Fimo hmota alebo Cleopatra sú zdravotne nezávadné a vyznačujú sa veľmi jednoduchým spracovaním . Vďaka ich popularite dnes výrobcovia týchto modelovacích hmôt neustále rozširujú svoj sortiment o najrôznejšie tvorivé sady pre malé i veľké tvorca, o náradie, ktoré uľahčuje prácu s hmotou a v neposlednom rade sa snaží o tvorbu návodov, ktoré často publikujete aj vy sami (Pozrite si naše fimo návody).

Fimo hmota

Nemecká značka papírnických a kancelárskych potrieb Steadtler venuje nemalé úsilie i výrobe a propagáciu tvorenie z modelovacích hmôt. Oni sami sú totiž autormi pravdepodobne najpopulárnejší modelovacej hmoty v Európe - Fimo hmoty . Tá sa rozdeľuje do mnohých sérií, pričom každá sa vyznačuje inými vlastnosťami. Jedna je špeciálne určená pre deti, iné naopak pre profesionálov. Ďalšie zase napríklad obsahuje špeciálne prímesi, ktoré vytvárajú unikátne vizuálne efekty. Aby tvorenie z Fimo hmoty bola skutočná zábava, České guličky vám ponúkajú ucelený sortiment príslušenstva pre tvorenie, od lôžok, cez nože, krájače, vykrajovače a dekoračné valčeky, až po originálne stroj na Fimo hmotu .

Živica Cleopatra

Z Francúzska pochádzajú tieto veľmi kvalitné epoxidovej živice bez zbytočného zápachu, ktorá vďaka svojim unikátnym vlastnostiam tvorcovia umožní tvoriť výrobky s dokonalým zakončením a bez zbytočných bublín (až 10 menej bublín v porovnaní s bežnými živicami). Vďaka jej gélovej konzistencii môžete živicu Cleopatra zastaviť na konci plochého objektu s konvexným vzhľadom (3D povrch) až do hrúbky 2 mm. Táto živica je navyše krásne lesklá a odolná proti slnečným lúčom.

Živica PEBEO

PEBEO je francúzska značka výrobcu kvalitných živíc, ktoré sú ideálne pre odlievanie transparentných dekoratívnych predmetov. Ide o pomerne nový produkt - bol na trh uvedený až v roku 2011 a vďaka tomu má skutočne prvotriedne vlastnosti. V našej ponuke nájdete všetkých 5 základných odtieňov živice PEBEO , ktoré možno vzájomne kombinovať v 150 ml baleniach.

  1. KREATÍVNE TVORENIE
  2. MODELOVACIA HMOTY

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.