Brúsené korálky

Brúsené korálky použijete pre výrobu šperkov. Pre prehľadnosť je rozdeľujeme podľa tvarov do kategórií:

Strana: 1 ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 26 další

Brúsené korálky z našej ponuky

Brúsené stláčané korálky patrí k najčastejšie používaným komponentom pre výrobu bižutérie. Prinášame vám ucelenú ponuku brúsených korálkov zo skla, ktoré sa vyrábajú metódou lisovania vo forme, kedy je nahriata tyč stlačená, čím dochádza k produkcii korálikov. Tie sa ešte pred svojím umiestnením v obchodoch brúsia a leštia - výsledok vidíte sami.

Klasické korálky aj viacfarebné kombinácie

Vyberajte z brúsených korálkov o veľkostiach 3 - 20 mm alebo zabrúste do kategórií rozdelených podľa tvarov. Ponúkame totiž tiež kocky , olivy, leptané korálky a ďalšie komponenty, z ktorých vyrobíte jedinečný šperk alebo dekoráciu.

broušené korálkyBroušené korálky - kostkyBroušené korálky - válečky

Siahnete po klasickej ohňovce, alebo dáte prednosť niečomu skutočne originálnemu? Fantázii sa medze nekladú a konečná voľba a kombinácia je úplne na vás!

Korálky vo variáciách, ktoré možno nepoznáte

Vyberte si z našej pestrej ponuky a tvorte originálne šperky, ktoré vaše okolie ocení. Vďaka širokému sortimentu dokážete vytvárať takéto náramky a náhrdelníky, o ktorých ste možno ani nepremýšľali.

Brúsené korálky máme rozdelené do 12 kategórií podľa tvarov a v ných si potom môžete ďalej jednotlivé korálky filtrovať podľa farieb a veľkostí. Narazíte napríklad na v noci svietiace bavoráky, alebo atraktívne, krištáľovo priesvitné kocky ši viacfarebné brúsené korálky, ktoré ozvláštnia každý šperk. Inšpirujte sa ponukou korálikov aj našimi návody na korálkovaniu .

  1. KORÁLIKY
  2. Brúsené korálky

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.