PRECIOSA®

Strana: 1 ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 další

Preciosa je popredným svetovým producentom brúseného krištáľu a zameriava sa hlavne na výrobu mechanicky brúsených šatonov, perlí a iných bižutérnych kameňov špičkovej kvality v širokom sortimente tvarov, veľkostí a farieb. Sídlo firmy Preciosa je v Jablonci nad Nisou v Severných Čechách,  

Slovenská bižutéria s tradíciou - to je Preciosa

História značky sa začala písať v roku 1915, kedy bola firma pod názvom, ktorý vychádza z latinského slova precious - výnimočný či vzácny. Oficiálne bol prevádzka továrne na výrobu korálok zahájený 10. apríla 1948 zlúčením rady malých jabloneckých výrobcov. Dnes Preciosa patrí medzi stabilné výrobcov bižutérie, ktoré sa exportujú do celého sveta. Doprajte si ich lesk aj vy. Vďaka širokej ponuke si korálky Preciosa užijete naplno, bez kompromisov.

Tyčinky - korálky preciosaTwin - korálky preciosaMix korálků preciosa

Korálky Preciosa z našej ponuky

Sortiment Českých korálok obsahuje okrem samotných korálikov Preciosa aj komponenty v podobe kamienkov najrôznejších tvarov prvotriednej českej kvality. Medzi korálky objavíte viac než by ste čakali - celkom 12 kategórií, rozdelených podľa tvarov korálikov, medzi ktorými nájdete bonbóny, farfalle, Šarlota, TWIN tyčinky a ďalšie. Súčasťou kategórie Crystal Components sú bižutérne kamene, kamene s plochou stranou, našívacie komponenty, perly a prívesky.

Predstavenie časti sortimentu firmy Preciosa

  1. PRECIOSA® & LÔŽKA
  2. PRECIOSA®

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.