Retiazky

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 další

Bižutérne komponenty - retiazky

Retiazka bezpochyby patrí medzi najpoužívanejšie bižutérne komponenty . Niet teda divu, že u nás nájdete vyše 100 rôznych variantov. Tie sa od seba líšia predovšetkým svojím dizajnom, ktorý spočíva v rozdielnej povrchovej úprave, dĺžke, sile a materiáloch. Aby sme boli konkrétnejší - celkom u nás nájdete retiazky v 21 úpravách povrchu a materiálov striebra, hliníka a mosadze.

Aké retiazky pre výrobu bižutérie ponúkame

Pozrite sa z blízka na našu ponuku retiazok. Zistíte, že ponúkame klasické bižutérne retiazky, ďalej retiazky sa záponkou, retiazky Adjusta, riešenie na zatláčacie rokajl aj retiazky z farebného hliník u. Skrátka všetko potrebné pre prácu s korálkami a tvorbu bižutérie.

Prečo práve bižutérne retiazky?

Medzi najbežnejšie materiál pri výrobe ozdôb, náhrdelníkov či náramkov patrí určite bižutérne retiazky. Môžete ich kúpiť v metráži, takže si sami určíte dĺžku retiazky. Je to výhodné, pretože nie ste nijako limitovaní vo svojej tvorivosti a je potom ľahké si navrhnúť vlastný dizajn výrobku. Náš internetový obchod sa zameral na bižutérne retiazky rôznych šírok - od tých masívnejších až po jemné a decentné. K vyrobenie kompletného šperku potom stačí, aby ste retiazka doplnili vhodným bižutérnym zapínaním a prípadne tiež príveskom alebo inak retiazku dozdobil. Ponúkame vám bižutérny retiazky s rôznou povrchovou úpravou - gold plating, čierna farba, staré zlato, staré striebro, stará meď, platina, striebro, ródium, antracit a zlato.

Retiazky v metráži

Nemenej dôležitou súčasťou bižutérnych šperkov je tiež retiazka. Vďaka rôzne sile očiek môže byť taký retiazka nenápadnú ozdobou alebo tiež výrazným dekoratívnym prvkom, ktorý podčiarkne váš vlastnoručne vyrábaný šperk. Aby sme uspokojili vysoké nároky zákazníkov, ponúkame v našom internetovom obchode rôzne druhy retiazok v metráži. Povrchovú galvanickou úpravou je zlato, staré zlato, striebro, stará meď, staré striebro, platina, ródium, rose gold či antracit ai. Retiazka v metráži možno ľahko použiť na výrobu náhrdelníkov i náramkov, ktoré potom môžete ľubovoľne dotvoriť podľa svojej fantázie.

Nie ste si svojím výberom vhodného retiazky istí? Neváhajte nás kontaktovať na bezplatnej linke 800 13 12 11.

  1. BIŽUTÉRNE KOMPONENTY
  2. Retiazky

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.