Hobby sety

Skrýt obrázkové menu

Korálky v Hobby setoch - skvelá alternatíva kusových korálikov

Chcete mať pri svojom tvorení z čoho vyberať a netrúfate si kupovať konkrétne korálky po kusoch? Potom sú pre vás ako stvorené korálkové hobby sety, v ktorých nájdete všetko potrebné pre tvorbu nádherných šperkov. Okrem veľkého výberu korálok v jednotlivých setoch určite oceníte aj výhodnú cenu 399 € vrátane DPH. Každý nami ponúkaný obrúbený set je zložený z niekoľkých typov korálikov. Nájdete v nich korálky brúsené, stláčané, rokajl, komponenty aj návlekový materiál - skrátka všetko, čo pri tvorbe náramkov, náhrdelníkov, náušníc a ďalších šperkov potrebujete.

korálkové stavebnice

Korálkové stavebnice obsahujú sety korálikov a bižutérie pre začínajúcich i profi korálkáře. Výhodou stavebníc je aj to, že ušetríte čas pri výbere potrebných korálok a financie, keďže stavebnice máme cenovo zvýhodnené. Asi si hovoríte, aké výrobky môžete sa stavebnicami vyrobiť? Nechceme vás limitovať jedným postupom, preto sme si pre vás pripravili rozsiahlu sekciu návodov .

  1. KORÁLIKY
  2. Hobby sety

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.