Swarovski náramky

Vytvorte si náramok Swarovski a staňte sa vášnivú zberateľkou korálikov BeCharmed, ktoré vás očarí. Vyberať môžete zo stovky kombinácií, ktoré budú ladiť s vašim oblečením. S BeCharmed môžete ľahko vyrobiť nielen náramky, ale aj náhrdelníky, kľúčenky a ďalšie šperky v romantickom, modernom i tradičnom štýle.

O kvalitách náramku BeCharmed nemusíte pochybovať. Vnútorná časť korálikov je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá zaručuje vysokú odolnosť. Otvor korálok s priemerom 4,5 mm je dostatočne veľký, aby ste im prevliekli akýkoľvek vhodný náramok z kovu, kože či iné šnúrky.

Ukážka náramku z radu Bechara

 ""

Ako si vyrobiť takýto náramok?

  1. vyberte si retiazka z oddelenia BeCharmedPAVÉ retiazky vo farbe ružovej zlato či striebro
  2. vyberte si vhodné koráliky z radu Swarovski ® Crystals (elements) BeCharmed PAVÉ , ktoré môžete prípadne doplniť o rad korálikov Glassmetal beads
  3. Objednajte si tovar a my vám ich do druhého dňa doručíme

Ďalšie ukážky náramkov Swarovski

 ""

 ""

 ""

 ""

 ""

 ""

 ""

 "Christmas

Vybrané oddelenieSwarovski náramky neobsahuje žiadny tovar. Zvoľte, prosím, iné oddelenie alebo použite vyhľadávanie pre hľadanie Vami požadovaného tovaru.

  1. SWAROVSKI® & LÔŽKA
  2. SWAROVSKI® CRYSTALS
  3. Swarovski náramky

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.