KOMPONENTY NA KAMENE PRECIOSA®

Strana: 1 ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 14 další

Široký sortiment komponentov na kamene

Preciosa patrí medzi naše najsilnejšie zbrane. Šírka ponuky vás ohromí. Kde inde nájdete cez 300 kvalitných komponentov českého pôvodu vo viac než 15 prevedeniach. Okrem náušníc, príveskov a prsteňov sa zakoukejte do vlasových spôn, náramkov, brošní či iných komponentov pre kamene Preciosa .

Filtrujte si náš sortiment podľa farby, tvaru, povrchovej úpravy a toho, pre aký typ kameňov daný komponent je - vďaka tomu predídete problémom s kompatibilitou a jednoducho nemôžete kúpiť zle.

Komponenty vyrobené v Českej republike

Všetky nami ponúkané korálkové komponenty sú vyrobené v Českej republike v plne kontrolovaných továrňach. Vďaka tomu garancia kvality platí nielen pre korálky , ale aj pre všetok doplnkový sortiment.

Našou prioritou je ponuka vysoko kvalitných korálikov a komponentov pre profesionálne korálkářky i domácu tvorbu. Vďaka nízkym cenám sme sprístupnili tvorbu bižutérie širokej verejnosti a jej čaro tak môžu obdivovať tisícky nositeliek.

  1. PRECIOSA® & LÔŽKA
  2. KOMPONENTY NA KAMENE PRECIOSA®

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.