SWAROVSKI® & LÔŽKA

Swarovski Crystals (Elements) - synonymum elegancie a kvality

Nekonečná túžba po dokonalom brusu a odlesku svetla ženie designermi svetoznámej značky Swarovski vpred. Výsledkom sú každý rok nové kamene a komponenty, z ktorých si sami zložíte originálne šperky presne podľa svojich predstáv.

Prinášame vám pestrú paletu kameňov Swarovski, ktoré nájdete pod označením Swarovski Elements a Swarovski Crystals. Zakoukejte sa do dokonalých tvarov kameňov Swarovski a nechajte sa uniesť do ríše bižutérie.

Prečo práve Swarovski Crystals (Elements)

Swarovski je celosvetový fenomén, ktorý sa začal v českej republike, narodením Daniela Swarovski v Jiřetín pod Bukovou. Vďaka svojej usilovnosti a troche šťastia sa pôvodom umelecký pisár stal výrobcom sklenenej bižutérie a dobyl celý svet. A ani po jeho úmrtí továreň na radosť v podobe Swarovksi Elements (crystals) nestratila na svojom lesku. Dôkazom môže byť každoročné spolupráca na nových kolekciách v spolupráci s poprednými módnymi návrhármi, dizajnérov a známymi osobnosťami, ako sú napríklad Yoko Ono, JP Gaultier či Alexander McQueen.

Súčasnosť patrí eleganciu, čo hrá kameňom Swarovski do kariet - zveziete sa aj vy na vlne dostupného luxusu v podobe niektorého zo Swarovski Elements (Crystals) z našej ponuky.

Komponenty Swarovski s puncom kvality

Aby bol výsledný šperk úplne dokonalý, potrebujete okrem Swarovski kameňov vhodné Swarovski komponenty v podobe lôžok, retiazok, náramkov a ďalších doplnkov. A práve pri ich výbere vstupuje do hry vaše fantázie, ktorú rozhodne nechceme krotiť. Preto sme pre vás pripravili unikátnu ponuku komponentov pre Swarovski Elements, ktorá vás ohromí tým, čo ukrýva. Celkom v nej totiž nájdete cez 1600 komponentov prvotriednej kvality, vyrobených v Českej republike v preverených a spoľahlivých dielňach. Vďaka nám dokážete pri svojej tvorbe skombinovať rakúsku kvalitu s českou tradíciou - a výsledok? Dokonalý šperk pre každú príležitosť.

  1. SWAROVSKI® & LÔŽKA

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.