Perleťové korálky

Prírodné perleťové korálky rôznych farieb a tvarov.

Strana: 1 2 3 4 5 další

Doprajte si luxus vďaka perleťovým korálkům

Perleť - povrchová vrstva vnútornej strany lastúr s dúhovo farebným leskom, ktorá je cenená pre svoje farebné vlastnosti a jednoduchú údržbu. Ich elegancia a príťažlivosť vábi nežné pohlavie už po stáročia. Je totiž dokázané, že perleť sa na výrobu šperkov používala už v dobách Antiky. Okrem samotných perál sa za perleťovými korálkami dychtia ženy dodnes. A keďže vieme, ako drahé sú originálne kúsky zo vzácnych lastúr, prinášame vám bižutérny komponenty s dostupnou cenou a porovnateľnými vlastnosťami, ktoré na pohľad od drahých šperkov nespoznáte - navyše sa stále jedná o korálky z pravej perlete!

Perleťové korálky dostupné všetkým

Sortiment perleťových korálok obsahuj viac ako 70 položiek rôznych tvarov a veľkostí s jednoduchým aj dvojitým otvorom. Vyberajte z korálok s veľkosťou 6 - 30 mm. Medzi tvary nájdete perleťové ováliky , kvetinky, trojuholníky, kolieska, kocky, štvorčeky, kolieska a ďalšie. Pri výbere korálikov sme nezabudli ani na populárnej srdiečka.

  1. KORÁLIKY
  2. Perleťové korálky

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.