Štrasové komponenty

Strana: 1 2 3 další

Bižutérne komponenty- štras

Odevný štras, alebo štras na šperky a k dekoráciu rôznych predmetov. V tomto oddelení nájdete predovšetkým štrasové komponenty v tvare kruhu, štvorca a podobných tvarov. Z nich si potom môžete vytvoriť šperky, alebo doplnky podľa svojich predstáv. Na e-shope Ceske-koralky.cz ponúkame hneď 3 rôzne povrchové úpravy komponentov a to klasickú striebornú, ródium alebo úpravu rhutenium.


Štras je veľmi obľúbeným materiálom šperkov. Jedná sa o sklenené brúsené kryštály zasadené do bižutérnych komponentov .

Na čo sa používa štrasová bižutéria

Medzi najobľúbenejšie materiály pre výrobu bižutérnych šperkov patrí tiež štras - sklenené brúsené kryštály s vysokou hodnotou lomu svetla. Bižutéria vyrobená zo štrasu si v ničom nezadá oproti pravým drahokamom. Rozdiel je pochopiteľne v cene. Kým za náhrdelník z pravých kameňov vydáte nemalú cenu, veľakrát v poriadku tisícov, potom štrasový náhrdelník vás vyjde o mnoho menej. V našom internetovom obchode sme sa zamerali na štrasovú bižutériu v tvare štvorca alebo kruhu a pod. Podľa vašej kreativity môžete tieto štrasové komponenty použiť na výrobu šperkov alebo iných doplnkov. Na výber pritom máte tri povrchovej úpravy - striebornú, ródium a rhutenium. Štrasová bižutéria je vyrobená v Českej republike a zakladá si na svojej vysokej kvalite.

  1. BIŽUTÉRNE KOMPONENTY
  2. Štrasové komponenty

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.