POMÔCKY A LITERATÚRA

Potreby pre korálkovanie, ktoré oceníte

Korálkovanie je nekonečná zábava bez hraníc, ktorú ocenia dospelí i deti. Jediné, čo k tomu potrebujete, sú korálky , návlekový materiál, bižutérne komponenty a potreby a vlastnú fantáziu. A práve bižutérny potreby sú tou často opomínanou drobností, ktorá korálkovaní uľahčuje a robí ho ešte zábavnejším.

Kúpte si špeciálne bižutérne kliešte prvotriednej kvality, ktoré výrazne uľahčia vašu prácu a celé korálkovaniu spríjemní. Nájdete u nás ketlovacie kliešte hranaté aj guľaté, sady minikleští aj zatláčacie kliešte na rokajl. Okrem tejto základnej pomôcky sú vám k dispozícii aj klasické nožnice, overená lepidla na bižutériu, navliekacie ihly a praktické boxy na uskladnenie vašich korálikov.

A čo inšpirácia pre korálkovanie?

Studnicu nápadov nájdete medzi našimi návody na korálkovanie a v literatúre , ktorú ponúkame. Veríme, že vďaka našej spolupráci s blogerka a korálkářkami dostávate do rúk cenný obsah - vodidlo pri vašom tvorení a zlepšovanie sa.

  1. POMÔCKY A LITERATÚRA

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.