Podklady pod šitý šperk

podkladové filc

Ponúkame kvalitné podkladové Filc pod šitý šperk, obšívanie kameňov, kabošon či korálkovú výšivku. Máme niekoľko farieb pokladov za skvelé ceny. Vyberte si ten najlepší podklad pomocou filtrov v bočnom ľavom stĺpci.

Načo použiť podkladový filc

Podkladový filc patrí medzi obľúbené netkanej textílie, ktorá vzniká vzájomným prepojením vlákien. Jeho hlavnou prednosťou je tvarová stálosť. Vyrába sa v rôznej hrúbke a materiálovom zložení - filc môže byť vlnený, polyesterový alebo zo zmesi viskózy a vlny. Filc je výborný materiál používaný v rukodělné tvorbe, akou je napríklad výroba šitých šperkov či rôznych dekorácií a hračiek. Pracovať s ním je radosť, pretože pri strihaní sa filc nestrapkajú, je možné ho lepiť či ozdobne prešívať. Ľahko z neho vyrobíte lepený obrázok pre deti, pretože filc sa predáva v rôznom farebnom prevedení. Ak pracujete s japonskou technikou maľovanie na hodváb - tzv. Šibor batikou, potom sa určite bez podkladového filcu tiež nezaobídete.
  1. POMÔCKY A LITERATÚRA
  2. Podklady pod šitý šperk

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.