O nás

Niečo z našej histórie

Sme česká rodinná firma z Jablonca. Naša história siaha do roku 1996. V tedy môj otec začal s výrobou a predajom tradičné bižutéria. S ňou slávil čoskoro veľké úspechy. Vďaka rastúcemu dopytu som mu vtedy ešte ako študent začal vypomáhať. Pôvodne som si myslel, že to bude iba krátkodobá brigáda, ale už som u toho zostal.

 IMG_2690 (Velké)

Keďže nám stále viac zákazníkov z odľahlých kútov Česka volalo a písalo o naše produkty, začal som si v roce 2006 pohrávať s myšlienkou tvorby jednoduchého webu. Zhodou okolností som našťastie web nikdy nespustil. Namiesto toho som sa pustil do tvorby internetového obchodu, ktorý sa plne rozbehol na začiatku novembra 2007. nternetový predaj sa ukázal ako správa cesta a čoskoro som do rodinnej firmy prizval aj svojho brata Filipa a neskôr nám začala pomáhal moja žena Romana. Rastúci počet objednávok nás tiež nakopol k tomu sa presťahovať do nových priestorov a vybudovať plnohodnotný sklad, zväčšiť výrobné priestory a tiež otvoriť novou predajňu v Jablonci.

Lukáš Rangl
Hlava rodiny

IMG_2750

Niečo o tovare

Vitajte v našom e-shope s koralikami a potrebami pre korálkovanie a hobby všetkého druhu. Naše korálky sú tu pre Vaše originálne šperky a výtvory. V našej ponuke nájdete koraliky všetkých druhov, materiálov a prevedení. Nájdete u nás tiež modelovacie hmotu FIMO a pomôcky k modelovaniu. Pre začiatočníkov máme pripravené korálkové hobby sety a odbornú literatúru. Pre náročnejších zákazníkov ponúkame bižutérne komponenty v luxusných povrchových úpravách špeciálne pre Swarovski elements. Rozširujú tiež služby pre Vás, tak aby ste boli informovaní o Vašich zásielkach a dbáme  na ich kvalitné balenie a bleskovú expedíciu.


Ceske koralky prodejna Jablonec

     Teraz máme skladom v našom korálkovom kráľovstve už cez 9000 položiek. Takmer každý týždeň pre Vás pripravujeme nové korálky a bižutérne komponenty, aby Vaše šperky nestárly a mohli byť stále moderné!