Koráliky

Korálky a komponenty nielen pre bižutériu

V tomto oddelení Vám ponúkame nepreberné množstvo rôznych druhov, tvarov a farieb korálikov. V našej ponuke nájdete brúsené korálky od veľkosti 3 mm až 20 mm, drevené korálky, hematitové korálky, korálky s kovu alebo plastu a iných materiálov. Farebné a veľmi zdobené sú korálky Millefiori ktoré majú pôvod v Taliansku. Tlačené korálky sú z hľadiska veľmi širokej ponuky rozdelené do ďalších oddelení podľa ich tvarov. Najpoužívanejšie korálky sú rokajl ktorých najväčšia výroba je v Čechách. Ďalej pre Vás máme korálky aj ojedinelé tak vyniká aj ich exkluzivita, sú to napríklad ploškované korálky, voskové perly, ručne vinuté korálky, MC korálky ručne brúsené. Ku korálkům si vyberte krásne a praktické bižutérne komponenty . Ponúkame tiež Swarovski elements a komponentmi Swarovski . Veríme, že si z našej veľkej ponuky vyberiete to svoje a pomôžu Vám k tvorbe Vašich originálnych šperkov.

Ceske-koralky.cz - váš eshop s korálkami a radca

Či ste začiatočníci alebo skúsení korálkáři, u nás si určite vyberiete. Patríme medzi najväčších predajcov korálok u nás a snažíme sa, aby naša ponuka vyhovovala aktuálnym trendom, a vy ste tak mohli vyrábať len trendy bižutériu a ozdoby.

korálky - flitryfoukané korálky

27 kategórií s korálkami mnohých druhov

Aktuálne ponúkame viac ako 6 000 najrôznejších korálok a komponentov. Korálky sme rozdelili do 27 kategórií, z ktorých každá obsahuje desiatky modelov vo viacerých farebných prevedeniach. Okrem prezerania korálok podľa ich dizajnu môžete použiť aj naše filtre pre jednoduché hľadanie vhodných komponentov. Hľadajte podľa potrebnej farby, veľkosti, materiálu alebo prievlaky a uľahčite si svoj výber.

korálky broušenédřevěné korálky

Korálky ako srdcová záležitosť

Korálky sú pre nás všetkým. Svet korálok nás pohltil a stal sa neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Vďaka starostlivej práci a neustálom zdokonaľovaní dnes pqatříme medzi najväčší predajca korálok, komponentov, sovisejících produktov, vrátane už hotové bižuteri Swarovski . Okrem toho sprostredkovávame výrobe šperkov, ktoré často firmám slúži ako darčekové predmety pre ich klientov.

vinuté korálkyvoskové korálky

Vďaka bohatej histórii a sieti 3 predajní sme pripravení uspokojiť vaše požiadavky na klasické aj neštandardné tvar - šírka sortimentu je naozaj unikátny. Preskúmajte bližšie jednotlivé kategórie a zoznámte sa detailne so všetkým čo ponúkame.

Vyrobte si napríklad aj náuštice
Ak niekto nájde zaľúbenie v tvorivej ručnú prácu, potom ho táto záľuba zvyčajne sprevádza celým životom a vypĺňa mu jeho voľný čas. Niektoré techniky rukodělné tvorby postupom času zanikajú, iné sa naopak tešia opätovnému veľkému záujmu vďaka nadšencom, ktorí sa im s chuťou venujú. To druhé platí najmä o korálkovanie, ktoré nachádzajú uplatnenie aj pri tvorbe náušníc. Korálky na výrobu náušníc v našom sortimente nájdete v rôznom farebnom prevedení i tvaroch. A to preto, aby konečným výsledkom vašej kreatívnej činnosti bola jedinečná bižutéria - náušnice. Môžu byť veľké alebo malé, ale v každom prípade by mali dokonale podčiarknuť jedinečnú osobnosť toho, koho budú zdobiť.

Korálkovanie sa venujeme spoločne s vami

Okrem predaja sa sami aktívne snažíme podporovať komunitu korálkářek po celej Českej republike - a to tak formou podpory stretnutí a workshopov, tak aj na internete zdieľaním informácií a návodov na sociálnych sieťach aj na našich stránkach formou článkov .

  1. KORÁLIKY

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.