Krížiky & madonka

Strana: 1 2 další

Bižutérne komponenty - krížiky a madonka

Krížiky a madonka sú štýlovým bižutérnym komponentom , ktorý sa môže stať súčasťou tematicky ladených šperkov. Zaradili sme ich do našej ponuky na základe viacerých vašich dotazov, takže smelo do nakupovania - nič vám nebráni v ceste! Krížiky a madonka v tejto kategórii sú vyrobené z cínu a mosadze a ponúkame ich v 6 veľkostiach od 12 do 38 mm a 10 povrchových úpravách.

Prívesok krížik a prívesok madonka

Ak sa venujete vo svojej tvorbe okrem iného tiež výrobe modlitebných počítadiel - ružencov, určite budete potrebovať rôzne komponenty, ku ktorým patrí aj prívesok krížik alebo prívesok madonka. Tieto tematicky zamerané bižutérne komponenty možno potom podľa vlastnej kreativity využiť a dotvoriť konečný vzhľad ruženca. Ide teda väčšinou o navlečené korálky, vďaka ktorým sa modliaci nemusí pri modlitbe rozpylovat počítaním jednotlivých čiastkových modlitieb. Naša ponuka príveskov krížik a madonka je pomerne široká a obsahuje rozličné vzory i materiály. U nás nájdete krížiky a madonka z cínu a mosadze s galvanickou povrchovou úpravou zo zlata, starého zlata, platiny, medi, staré medi, rose gold, ródia, antracitovej.

  1. BIŽUTÉRNE KOMPONENTY
  2. Krížiky & madonka

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.