Zamačkávací rokajl

Strana: 1 2 další

Bižutérne komponenty - zatláčacie rokail

Zatláčacie rokajl patrí medzi bižutérne komponenty , ktoré sa kombinujú s kaloty. Slúži na ukončenie návlekového materiálu a jeho zafixovaní v potrebnom mieste - to napríklad v prípade, že tvoríte náhrdelník, kde sú korálky navlečené na viacerých vláknach a na konci sa majú spojiť v jedno. V takom prípade nie je nič jednoduchšie, než vziať zatláčacie rokajl, prevliecť ním všetky vlákna a následne s pomocou klieští rokajl pevne zatlačiť. Vďaka deformácii rokajl vznikne "kotviaci" prvok, ktorý sa dá vložiť do kaloty a tým náhrdelník ukončiť.

Aký zatláčacie rokajl ponúkame

Zatláčacie rokajl u nás nájdete v podobe guľôčok alebo valčekov. Tie majú 10 rôznych povrchových úprav, 3 rozdielne veľkosti a všetky sú vyrobené z mosadze. Mosadz je ideálny kov na účely deformácie - stlačení rokajl pomocou klieští je tak jednoduché a pritom nepovolí. Zvoľte si najvhodnejšie zatláčacie rokajl pre svoje tvorenie a vyrábajte originálne šperky, ktorými svoje okolie oslníte.

Nie ste si svojím výberom vhodného zamačkávacího rokajl istí? Neváhajte nás kontaktovať na bezplatnej linke 800 13 12 11.

  1. BIŽUTÉRNE KOMPONENTY
  2. Zamačkávací rokajl

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.