Dekoračné drôtiky

Strana: 1 2 3 4 5 6 další

Návlekový materiál - Dekoračné drôtiky

Dekoračné drôtiky sú vhodným návlekovým materiálom pre tvorbu bižutérie. Drôtiky sa používajú namiesto ketlovacie ihly ku ketlovanie, alebo nimi môžete opletom kamene, poháre a tvoriť ďalšie výrobky metódou drôtovanie. Stále viac populárnou formou korálkovaní je tiež Wire Wrapping - technika oplietané kameňa bez prevŕtanie.

Ponuka dekoračných spiniek pre tvorenie

Nájdete u nás celkom 12 rôzne farebných drôtikov z hliníka, medi, chirurgickej ocele, nerezu a železa o sile 0,2 - 2 mm. Celkovo ide o viac ako 120 variantov dekoračných drôtikov, ktoré máme na sklade, a sú teda pripravené na okamžité odoslanie.

Preskúmajte aj ponuku nášho ďalšieho sortimentu. Už ste napríklad videli všetky naše korálky , Swarovksi Crystals a súvisiace Swarovski komponenty , ktoré boli vyrobené v kontrolovaných slovenských dielňach?

Drôt na drôtovanie

Prepadli ste kúzlu drôtovanie? Potom k svojej kreatívnej činnosti potrebujete drôt. A nie jeden, ale radšej hneď niekoľko druhov drôtu na drôtovanie , s ktorými môžete tvoriť svoje diela. Drôty ponúkame v mnohých hrúbkach, dĺžkach aj farbách - napr. Medené, pozinkované, nerezové i rôzne farebné. Pre tvorbu náramkov alebo prstienkov využijete určite pamäťový drôt, ktorý je pevný a drží tvar.

  1. NÁVLEKOVÝ MATERIÁL
  2. Dekoračné drôtiky

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.