Achát růžový tromlovaný S 1,5cm

Dostupnosť Skladem
Môžeme doručiť do:
29.9.2023
Kód: 19075
€0,49
Achát růžový tromlovaný S 1,5cm

Pruhovaný achát všeobecne má projektivní energiu a patrí elementu ohňa. Je ochranným kameňom, zmierňuje stresové stavy a obnovuje telesnú energiu.

Stupeň tvrdosti je 6 až 7

Užitie: odvaha, sila, liečenie, dlhovekosť, láska, ochrana, úrodnosť pôdy, uzemnenie

Planeta: Merkur

Vlastnosti: Achát je veľmi stály kameň, ktorý nám dodáva citovú, telesnú a rozumovú rovnováhu, podporuje sebadôveru a napomáha sebapoznanie, odhaľuje doteraz skryté okolnosti a obracia pozornosť majiteľa k nerovnováham narušujúcim jeho pohodu, posilňuje sústredenie a praktická rozhodnutie, dodáva odvahu a úprimnosť sám k sebe. Pomáha prekonávať negatívne pocity, zatrpknutosť, vnútorné zlobu, odstraňuje vnútorné napätie. Navodzuje pocit bezpečia a istoty, posilňuje lásku a dodáva odvahu k hľadaniu lásky nové, pomáha pri citových sklamaniach. Stabilizuje auru, ruší a pretvára negatívne energie. Výborný ochranný kameň pre malé deti.

Liečebné využitie: pomáha predchádzať črevným problémom, uľavuje pri gastritíde, povzbudzuje tráviaci trakt, napomáha liečbe očí, žalúdka a maternice. Udáva sa, že pomáha očistiť lymfatický systém a pankreas, posilňuje krvný obeh, chráni pred vznikom kožných chorôb a napomáha ich liečbe.

Znamenia Zverokruhu: Blíženci, Rak, Škorpión, Ryby, Panna, Strelec

Čistenie: Pod prúdom vlažnej vody alebo v misce s vodou.

Nabíjanie: Väčšinu achátov nabíjame na priamom slnku. Dobíjame na vychádzajúcom či prekračujú slnku alebo pod nočnou oblohou.

Živel: Zeme

Dodatočné parametre

Kategória: Korálky z minerálov a drahé kamene
farba: ružová
veľkosť: 1,5cm
materiál: prírodný kameň
znamenie: býk, škorpión
typ produktu: achát
používa sa: odvaha, sila, dlhovekosť, láska, ochrana, úrodnosť pôdy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: