Araukarit skamenené drevo XL 3cm

Dostupnosť Skladem
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Kód: 18975
€1,90
Araukarit skamenené drevo XL 3cm
Araukarit

Krajina pôvodu a výskyt: Madagaskar

Farba: hnedá, žltá, sivá, červená s výraznou kresbou letokruhov.

Vlastnosti: Skamenené DREVO je veľmi upokojujúce a ochranný kameň. Hovorí sa, že upokojí nervy a obavy a podporí pocity pohody a bezpečia. Je to dobrý kameň pre meditáciu. Takisto vám pomôže rozlíšiť, čo je dôležité a čo nie, čo vám umožní prestať sa báť '' o maličkosti '. Taktiež sa hovorí, že skamenené drevo je dobré pre úspech v biznise. Považuje sa za kameň premien. Pomáha tým, ktorí žije v starých budovách. Všeobecne spomaľuje proces starnutia a je vhodný pre archeológov, knihovníkov, historikov a tých, ktorí študujú staré náboženstvo. Uľahčuje prístup k minulým životom, umožňuje nahliadnuť do akašických záznamov a skontaktovať sa s rodinnými predkami. je to uzemňujúci kameň, výborný pre ľudí , ktorí majú sklony utekať do svojho sveta myšlienok. Prináša trpezlivosť, pomáha získať pevnú pôdu pod nohami, povzbudzuje k fantázii, pozýva na vnútorné objaviteľské cesty. Šamani používajú skamenelé drevo na znásobenie energie, pomáha im pri cestovaní do minulosti. Symbolizuje dlhovekosť. Učí nás akceptovať prírodné zákony. Prináša zabudnuté spomienky.

Znamenie zverokruhu: Panna, Vodnár

Živel: Krajina

Liečebné účinky: Podporuje pamäť, koncentráciu a vytrvalosť. Pomáha pri liečení artritídy, reumatizmu a dny. Brzdí kôrnatenie ciev a podporuje látkovú výmenu, je výborný pri chorobách, ktoré sa dajú ťažko diagnostikovať alebo liečiť, pre choroby v pokročilom štádiu a tie, ktoré sú spojené s vekom. Povzbudzuje látkovú výmenu, pomáha obéznym pri znižovaní hmotnosti, podporuje vylučovanie vody a upokojuje nervy. Ochraňuje pred infekciami a stabilizuje ochranu. Používa sa pri liečení problémov s kosťami, kostrou celého tela, na liečenie hubových a infekčných ochorení, pomôže obnoviť fyzickú energiu, posilní kosti a uľahčí pri bolestiach bedier a chrbta.

Čakry a duchovno: Čakra - koreňová - nás učí akceptovať prírodné zákony. Prináša zabudnuté spomienky. Pomáha človeku uzemniť sa, keď má sklony k útekom do svojho sveta myšlienok.

Čistenie: prúdom vody

Nabíjanie: pokiaľ možno na poludňajšom slnku

Dodatočné parametre

Kategória: Korálky z minerálov a drahé kamene
farba: hnedá
veľkosť: 3cm
materiál: prírodný kameň
typ produktu: araukarit
balenie: 1ks
používa sa: meditácia, pokojné nervy, predstavivosť, energia, dlhovekosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: