Karla Mokrošová – Jewelry from BEADS

jewwEmail: jewelryfrombeads@email.cz

Facebook osobní

Facebook pracovní

Instagram

Pinterest

You tube

e-shop

 

 

Zameranie: koráliky, šperky, dizajn, návody

 

 

 

 

 

 

O mne:

Zhotovujeme originálne ručne vyrábané šperky pre každú príležitosť, ktorých výroba sa stala mojou profesiou. Veľký dôraz kladiem na kvalitu materiálu a prepracovaný vzhľad. Šperky tvorím s láskou, spokojný zákazník je pre mňa najväčšou odmenou a motiváciou k ďalšiu prácu.

 

 

Čo viem:

Šperky zhotovujeme technikou beadweaving - celý šperk postupne zošívajú z drobných korálok a ďalších komponentov do jedného celku. V spolupráci s firmou Bijoux Components zhotovujeme návody, podľa ktorých si každý môže ušiť svoj šperk. V nedávnej dobe som začala spolupracovať s firmou PRECIOSA Ornela, a.s. a Glass beads, s.r.o., pre ktoré zhotovuje designy (vzorovanie) šperkov.

 

Čo o mňa povedali:

Hanka Ř
Nádherné šperky, ktoré mi urobili veľkú radosť a parádu od pani Káji, ktorá má neskutočne šikovné ruky. Bola radosť u nej objednávať, pretože je milá, komunikatívna, ústretová. Teším sa na ďalšie šperky, ktoré zase budú určite boží.

Rocco V
Ručné práce, ktorá ohromí a určite odporúčam

Sabina U
Ani neviem čo napísať, myslím, že šperky od Káji hovoria samé za seba. Krásne farby, dokonale precízne vyrobené. Kája je na seba, čo sa týka kvality, nesmierne prísna a hlavne je to všetko robené s láskou. Vždy sa snaží splniť každé želanie, to čo vyzerá ako nemožné, nakoniec aj tak nejako vymyslí. A koľko je nás už závislák, pretože kto má jeden, chce ďalšie a ďalšie a ďalšie.

Jana P
Keby to šlo, dám aspoň 10 hviezdičiek. Práca od p Karly je krásna a dokonalá. Rovnako tak jej komunikácie a rýchlosť dodania tovaru. Milá, príjemná, ochotná pani. Moc nádherná práca. Určite to z mojej strany nie je posledná objednávka a rada odporučím kamarátkam. Karlická, som rada, že som na vás a vašu prácu narazila. Ďakujem moc
 

 

 

Fotografie mojich šperkov:

 

Desirée

 

Večernice

 

 

 

Moira