Ametrín tromlovaný S 1,5cm

Dostupnosť Do 14 dní
Môžeme doručiť do:
11.6.2024
Kód: 18974
€2,15
Ametrín tromlovaný S 1,5cm
Ametrín tromlovaný S 1,5cm
Tip
Ametrín

Krajina pôvodu a výskyt: Bolívia

Farba: fialový a žltý

Vlastnosti: Účinkuje veľmi rýchlo a silno. Obzvlášť užitočný je v prípade dlhodobých chorôb, pretože umožňuje odhaliť príčiny nerovnováhy. Ametrín spája telesný svet s ríšou vyššieho vedomia. Tento kameň uľahčuje astrálne cestovanie a pôsobí pri tom ako ochránce.Je vhodný pre meditáciu, duchovné čistotu, vnútorný pokoj, mozgovú činnosť, látkovú výmenu, podporu liečby chorôb tráviaceho ústrojenstva a ľadvín, útlm všetkých bolestí, regeneráciu, očista tkanív a pleti alebo vyjasnenie zraku . Slúži ako verný spoločník v každodennom živote a napĺňa našu dušu harmóniou. Pomáha spojiť zdanlivé protiklady. Prináša pokojný a hlboký spánok. Propaguje optimizmus, vitalitu a tvorivosť. Zjednocuje mužskú a ženskú energiu, pomáha zvyšovať znášanlivosť medzi ľuďmi, zbavuje predsudkov, podnecuje tvorivé schopnosti, schopnosť rozhodovať sám o sebe a svojom živote. Pomáha sa rýchlejšie uvoľniť do meditačných stavov. Jeho silná očistná moc odstraňuje z aury všetko negatívne. Chráni a posilňuje orgány sluchu. Z tela vyplavuje všetko jedovaté, čistí krv. Napomáha okysličovanie tela, lieči syndróm chronickej únavy, bolesti hlavy, malátnosť. Prispieva k regenerácii fyzického tela a posilňuje imunitný systém a uvoľni nervový systém. Chráni DNA. Upokojuje kožu, upravuje vlasy, upokojuje nervy a trasenie rúk, eliminuje začervenanie a koktanie. Bráni nositeľa pred psychickými útokmi. Ametrín pôsobí pozitívne na intelekt, intuíciu a vnímanie. Prináša optimizmus a pohodu.

Znamenie zverokruhu: Váhy, Blíženci, Ryby

Planéta: Urán, Neptún

Živel: Vzduch

Liečebné účinky: Ametrín lieči syndróm chronickej únavy, potláča príliš silné vzrušenie, depresia, poruchy trávenia a vredy. Lieči tiež únavu, malátnosť, trvalé bolesti hlavy a poruchy spojené so stresom, strach, nepokoj, nervozita, psychosomatické poruchy, žalúdočné problémy. Lieči zažívacie ústrojenstvo, pečeň a obličky, harmonizuje látkovú výmenu. Blahodarne pôsobí na vegetatívny nervový systém a fyzické dospievanie, napomáha okysličovanie tela, uľavuje pri bolestiach hlavy. Upokojuje kožu, upravuje vlasy, upokojuje nervy a trasenie rúk, eliminuje začervenanie a koktanie. Podporuje čistenie a regeneráciu všetkých buniek a tkanív, pomáha rozplynúť bolesti hlavy, dodáva energiu. Podporuje činnosť autonómneho nervového systému a posilňuje imunitný systém.

Čakra: tretia, šiesta a siedma čakra

Duchovno: V duševnej rovine ametrín zvyšuje znášanlivosť medzi ľuďmi a pomáha odstraňovať predsudky. Ponúka intelektu cestu za hranice každodennej reality, aby sa spojilo s vyšším vedomím. Prináša jas, uvádza do súladu vnemy a činy, posilňuje sústredenie a pomáha všetko dôkladne premyslieť. Je tiež nápomocný pri skúmaní všetkých vhodných možností a prináša tvorivé spôsob riešenia. Poskytuje väčšie sústredenie pri meditáciách. Otvára tretie oko, napomáha liečbe a veštenie. Z aury odstraňuje všetko negatívne. Uvoľňuje blokácie v tele, emocionálne i duševné.

Čistenie: pod prúdom vlažnej vody

Nabíjanie: na slnku

Dodatočné parametre

Kategória: Korálky z minerálov a drahé kamene
farba: fialová
veľkosť: 1,5cm
materiál: prírodný kameň
znamenie: vodnár
typ produktu: ametrin
balenie: 1ks
používa sa: meditácia, vnútorný pokoj, regenerácia, zlepšenie zraku,

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: