Achát modrošedý 8mm

Dostupnosť Skladem
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Kód: 16518
€0,61
Achát modrošedý 8mm

Modrý achát má receptívnu energiu a patrí elementu vody. Zaisťuje pokoj a šťastie, zbavuje stresu, zmierňuje hádky v domácnosti a rodine, zabezpečuje svojmu nositeľovi veľkú oporu a zdroj sily. Odstraňuje pocity starých krívd, podnecuje k novému spôsobu vyjadrovania a má perfektné liečebné účinky na krčné a ramenné oblasť, hrdlo, štítnu žľazu a lymfatické uzliny, znižuje horúčku, posilňuje kostrový systém a urýchľuje hojenie zlomenín.

Stupeň tvrdosti je 6 až 7

Využitie: odvaha, sila, liečenie, dlhovekosť, láska, ochrana, úrodnosť pôdy, uzemnenie

Planéta: Merkúr

Vlastnosti: Achát je veľmi stály kameň, ktorý nám dodáva citovú, telesnú a rozumovú rovnováhu, podporuje sebadôveru a napomáha sebapoznanie, odhaľuje doteraz skryté okolnosti a obracia pozornosť majiteľa k nerovnováham narušujúcim jeho pohodu, posilňuje sústredenie a praktická rozhodnutie, dodáva odvahu a úprimnosť sám k sebe. Pomáha prekonávať negatívne pocity, zatrpknutosť, vnútorné zlobu, odstraňuje vnútorné napätie. Navodzuje pocit bezpečia a istoty, posilňuje lásku a dodáva odvahu k hľadaniu lásky nové, pomáha pri citových sklamaniach. Stabilizuje auru, ruší a pretvára negatívne energie. Výborný ochranný kameň pre malé deti.

Liečebné využitie pomáha predchádzať črevným problémom, uľavuje pri gastritíde, povzbudzuje tráviaci trakt, napomáha liečbe očí, žalúdka a maternice. Udáva sa, že pomáha očistiť lymfatický systém a pankreas, posilňuje krvný obeh, chráni pred vznikom kožných chorôb a napomáha ich liečbe.

Znamenia Zverokruhu: Blíženci, Rak, Škorpión, Ryby, Panna, Strelec

Čistenie: Pod prúdom vlažnej vody alebo v miske s vodou.

Nabíjanie: Väčšinu achátov nabíjame na priamom slnku. Dobíjame na vychádzajúcom či prekračujú slnku alebo pod nočnou oblohou.

Živel: Krajina

Dodatočné parametre

Kategória: Korálky z minerálov a drahé kamene
farba: modrá
tvar: guľôčka
veľkosť: 8mm
materiál: prírodný kameň
znamenie: býk, škorpión
typ produktu: achát
šírka priechodu: 1,2mm
počet priechodov: jeden
balenie: 1ks
používa sa: odvaha, sila, liečenie, dlhovekosť, láska, ochrana, úrodnosť pôdy, uzemnenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: