FIMO Kids textúrovacích valček Vlnky & Rybky

Značka: Staedtler
Dostupnosť Do 14 dní
Môžeme doručiť do:
14.8.2024
Kód: 10938
€6,41
FIMO Kids textúrovacích valček Vlnky & Rybky
Značka: Staedtler
Kreatívne nástroje pre všetky účely
rozmanité nástroje v sade FIMO kids 'work & play' umožňujú jednoduché tvarovanie hmoty. Rezacie nástroje sa deťom ľahko používajú a umožňujú pohodlné krájanie a tvarovanie hmoty. Sada valčekov s výmennými motívmi a textúrami vykúzli v hmote rôzne vzory a textúry. K dostaniu je aj kompletná sada nástrojov obsahujúca tvarovacie a rezacie nástroje a váleček.Malí pomocníci k dosiahnutiu veľkých výsledkov! Všetko, čo malí umelci potrebujú. Nástroje sú nielen užitočné pri modelovaní s FIMO hmotou, ale ich používanie je tiež veľmi zábavné.
rezacie nástroje
Nevyhnutné pre každého modelára! Deti veľmi rady rozrezávajú veci, ale vždy existuje riziko, že sa zraní. Táto sada obsahuje tri rôzne rezacie nástroje, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre detské ruky a môžu byť použité bez rizika poranenia. S použitím týchto nástrojov môžu deti ľahko rozdeľovať hmotu na potrebné časti. Zábavné rezanie bez obáv!
sada nástrojov
Ideálny pomocníci! Kombinácia viacúčelových modelovacích nástrojov, rezacích nástrojov a texturovacího valčeka s motívom. Rukoväť valčeka sa dá použiť aj s výmennými texturovacími valčeky z iných sád.
textúrovacích valček
Roztomilé motívy zaručujú veľa zábavy. Každá sada obsahuje dva valčeky s rôznymi motívmi. Rukoväte a valčeky možné medzi sebou ľubovoľne kombinovať. '

FIMO návody >>

Dodatočné parametre

Kategória: Fimo pomôcky
balenie: 1ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: