Citrín tromlovaný XL 3cm

Dostupnosť Skladem
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 18503
€2,56
Citrín tromlovaný XL 3cm

citrín

 

Stupeň tvrdosti: 7

 

Využitie: hojnosť, šťastie, proti nočným morám, liečenie, odstraňuje negatívne energie

 

Planéta: Slnko

Element: Oheň

Čakra: najmä solar plexus, aktivuje činnosť korunnej čakry a zosilňuje intuíciu, prečisťuje vyššej úrovne osobnosti a uvádza ich do rovnováhy

 

Vlastnosti: Mimoriadne blahodárne pôsobiaci kryštál, je to šťastný a štedrý kameň. Je jedným z kameňov hojnosti, učí nás prilákať k sebe bohatstvo, prosperitu a úspech, poskytuje šťastie každému, kto ho vlastní. Predchádza nočným morám a zaisťuje príjemný spánok.
Funguje ako účinný čistič a regenerátor, svojmu majiteľovi predáva teplo, energiu a veľmi zvyšuje jeho tvorivé schopnosti. Pohlcuje, premieňa, rozptyľuje a uzemňuje negatívnu energiu. Melanchólia a negatívne emócie nemajú v jeho prítomnosti miesto. Podporuje duševné vedomie a dodáva príliv novej energie. Je ochranca aury, zavčas svojho majiteľa varuje a tým mu dáva dostatok času na akciu na vlastnú ochranu. Urovnáva vzťahy a spory v rodine či skupine, napomáha prijímať sa takí, akí sme, dodáva sebadôveru, potláča sebazničujúce sklony, zmierňuje precitlivenosť - najmä na kritiku okolia.
Nikdy nepotrebuje čistenie!
Liečebné využitie obnova stratených síl a energie, blahodarne pôsobí na chronický únavový syndróm, povzbudzuje trávenie, slezinu a pankreas, zažehnáva infekcie v obličkách a močovom mechúre, pomáha pri očných problémoch, podporuje krvný obeh, udržuje v rovnováhe činnosť štítnej žľazy. Posilňuje nervy, pomáha zbaviť sa všetkého škodlivého, priaznivo pôsobí pri zápche a zaberá na celulitídu. Pôsobí na problémy pri menštruácii a symptómy menopauzy, kedy uvádza do rovnováhy jednotlivé hormóny a zaháňa únavu.

 

Znamenia Zverokruhu: Lev, Býk, Blíženec, Panna a Baran

 

Čistenie: pod prúdom vlažnej vody

Nabíjanie: na priamom slnku

 

Dodatočné parametre

Kategória: Korálky z minerálov a drahé kamene
farba: žltá
veľkosť: 3cm
materiál: prírodný kameň
znamenie: býk, blíženci, lev, panna
typ produktu: citrin
balenie: 1ks
používa sa: hojnosť, šťastie, proti nočným morám, uzdravenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: