PŘÍVĚSKY

Strana: 1 2 3 další

Kovové prívesky na krk

Hľadáte štýlové kovové prívesky na krk, ako alternatívu ku korálkům, alebo hľadáte prívesok, ktorý korálky pekne doplní? Či už patríte do prvej, či druhej skupiny, máte vyhraté! Nás si vyberiete. Preskúmajte našu ponuku kovových príveskov, medzi ktorými nájdete klasická srdca, stromy života, či sovy, ale aj netradičné motívy, ako napríklad lyžičky, kefky či jantárové kvapky.

Bižutérne prívesky pre dokonalé šperky

Retiazka a prívesok patria nerozlučne k sebe. Vhodne zvolený prívesok retiazka doplní a
vyzdvihne osobnosť toho, kto ho nosí. Preto sme do sortimentu nášho internetového obchodu zaradili veľký výber bižutérnych príveskov všetkých možných tvarov a vzorov a použitých materiálov - nájdete tu výrobky v povrchovej úprave zo starého striebra a staré medi, striebra, vo farbe antracit alebo ródia. Ponúkame klasické tvary - zvončeky, srdiečka, stromy života. Alebo tiež tie menej tradičné, akými sú jantárové kvapky či sklenené bižutérne prívesky so šatónmi.

Starostlivý výber príveskov

Chceli sme pre vás vybrať obrovské množstvo najrôznejších príveskov, ale nakoniec sme sa rozhodli urobiť predvýber a tým uľahčiť vaše rozhodovanie. V toto kategórii tak nájdete iba dôkladne zvolenej kovové prívesky , na ktoré ste sa nás pýtali alebo o ktorých vieme, že sú populárne. Sami pri prechádzaní jednotlivých príveskov uvidíte, že pre vás bude prijateľná väčšina z nich.
 "Facebook "  "Pinterest) "
  1. KORÁLKY
  2. Prívesky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.