Veľkoobchod

Patríme medzi popredných českých predajcov korálok, polymérových hmôt a kompletného príslušenstva pre tvorenie v Česku. Pre korálkáře, predajne a ďalšie podnikateľov ponúkame možnosť veľkoobchodnej spolupráce. Viac o nás >>

 

 

Prečo si vybrať nás?

 • široká ponuka produktov dlhodobo skladom
 • expresné dodanie
 • skvelé ceny
 • špeciálne akcie
 • motivačné bonusy
 • vlastná výroba

 

Ako sa stať veľkoobchodníkom?

 1. Vykonať registráciu na našom e-shope s vyplnenými firemnými údajmi (nezabudnite zvoliť Nakupujem na firmu)
 2. Zaslať žiadosť o aktiváciu velkobchodního účtu na info@ceske-koralky.cz alebo zavolať na číslo 774 444 190
 3. Budeme vás kontaktovať
 4. Vykonáme schválenie vášho veľkoobchodného účtu a nastavenie veľkoobchodných cien

 

Ďalšie podmienky veľkoobchodu

 • platný Živnostenský list
 • minimálna výška objednávky 150,-EUR

 

Máte ďalšie otázky?

Kontaktujte nás na e-mail info@ceske-koralky.cz alebo na telefóne +420 774 444 190

 

Registrovať sa do veľkoobchodu >>

 

Korálkujme spoločne

České koráliki už dlhodobo patrí medzi najúspešnejšie predajcu korálikov, polymérových hmôt a kompletného príslušenstva pre tvorenie v Česku. Zastupujeme českých výrobcov korálok, návlekových materiálov a značky Fimo, Swarovski a Preciosa. V súčasnosti náš sortiment obsahuje vyše 6 000 druhov týchto položiek vysokej kvality za super ceny s možnosťou objednania cez e-shop, kde väčšinu tovaru máme kedykoľvek skladom a dostupné na okamžité dodanie. Náš sortiment sa snažíme týždeň čo týždeň obohacovať o ďalšie a ďalšie novinky. 

Už od začiatku je našou snahou spolupracovať s ďalšími predajcami, aby sa náš sortiment, ktorý obsahuje v 90 percentách prípadov výhradne českú výrobu, dostal k čo najširšiemu publiku a zároveň obohatil vašu existujúcu ponuku. Z toho dôvodu vítame akúkoľvek spoluprácu s e-shopy, galantérie, školami alebo s obchody predávajúce šperky Swarowski a to nielen v Česku a na slovenské. Náš sortiment obsahuje aj vlastnoručne vyrábané bižutérne lôžka a to vrátane bižutérnych lôžok pre Swarowski kryštály. Ak ste predajcom šperkov Swarovski, potom Vám ponúkame možnosť zakúpenia škatuľky s potlačou vášho loga, aby objednávka pôsobila u zákazníkov nanajvýš profesionálne. Zaujímavým benefitom pre našich veľkoobchodných partnerov je tiež poskytnutie priestoru pre zviditeľnenie na našich webových stránkach a Facebooku. 

V prípade záujmu o spoluprácu nás prosím kontaktujte na nižšie uvedenom kontakte. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu a prajeme krásny deň :)

“Korálkovanie nás baví”

Lukáš Rangl 

wholesale manager 

 

774444190,774444193 

info@ceske-koralky.cz,  info@crystal-zone.cz

Zdieľajte:

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.