<< Akrylová farba KREUL 20ml metalická svetlo ružová Akrylová farba KREUL 20ml metalická fialová >>
Akrylová farba KREUL 20ml metalická modrá

Akrylová farba KREUL 20ml metalická modrá

Výrobca:Kreul
Kód výrobcu:CK77275
Katalóg.:16225
Naše cena: 3.07 € (vr. DPH)
Hodnocení:
Dostupnost:skladom
ks
KREUL akrylová farba 20ml metalická modrá
Upokojíte svoju myseľ a maľujte ...
KREUL Akrylové farby dodávajú každému dekoratívnemu projektu jednoduchú eleganciu. Ich príťažlivosť spočíva v dokonalej zhode farebných odtieňov. Teplá grafitová šedá, priateľská citrónová žltá alebo tmavo zelená jedľa. Každý si môže vybrať ten správny odtieň pre svoju jedinečnú atmosféru. Robustné farby zaisťujú spoľahlivé použitie a práca s nimi je maximálne jednoduchá. Farby sú ideálna voľba? ako základ, na lakovanie alebo ako základ pre decoupage alebo prenos fotografií. Ich krémová konzistencia a príjemný zápach robí prácu nesmierne príjemnou.

Vlastnosti, ktoré vás presvedčia: vhodná pre deti, odolávajúce slinám, odolávajúci poveternostným vplyvom, na vodnej báze, bohatá farebná paleta matných, lesklých a metalických odtieňov, ideálny pre umenie, hobby, školu, modelárstvo, vhodná pre rad podkladov ako drevo, papier, ľan, kožu, kameň, kov, sklo, hlinu, keramiku, vosk, umelú hmotu a polystyrén, riediteľná vodou, vzájomne tónovateľná, bez zápachu, rýchlo schnúce, vynikajúce farebná krytost a stálofarebnosť, vyrobená z vybraných pigmentov, štetce a ostatné pracovné pomôcky možno jednoducho vodou vyprať.
výrobca:Kreul
farba:modrá
balenie:20ml
Související položky

© 2019 ceske-KORALKY.sk, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.